[stm_sidebar sidebar=”414″]

Ma Belle Güzellik Salonu

BİZ EN İYİSİYİZ

Ma Belle Güzellik Salonu Huzurlu atmosferi, güvenirliği, teknolojik donanımı, deneyimli güler yüzlü ekibi ile estetik ve güzellik sektöründe Sarıyer’de siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdedir. Müşterilerimizin Hakkımızda ki düşüncelerini en iyi şekilde değerlendiren merkezimiz ;

Lazer Epilasyon, Profesyonel Cilt Bakımı, Kalıcı Makyaj, Kaş Tasarımı, İpek Kirpik, Kirpik Lifting, Ledmask, Diyetisyen, Pilates, Yoga, Solaryum, Botoks ve Dolgu  olmak üzere  kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Güzellik sektorunde butun gelişmeleri yakından takip ederek teknolojiyi en doğru şekilde müşterileriyle buluşturmaktadır. Uygun fiyat ve Kampanya seçenekleriyle herzaman gönül rahatlığıyla uğrayabileceğiniz kendinizi evinizde hissedeceğiniz biz güzellik merkezi konumundadır.

MİSYONUMUZ

Ailenizden biri olmayı amaçlayan Ma Belle Güzellik Salonu, ilk günkü heyecanı ile herzaman güler yüzlü, hijyenik ve disiplinli olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutup, sizlerinde referans olacağınız yeni müşterilerimize aynı kalitede hizmet ve ürünler sunarak yoluna devam etmektir.

Bizim Hakkımızda veya Güzellikle ilgili herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç duyarsanız siz değerli müşterilerimizi salonumuzda ağırlamaktan onur duyarız.

Hizmetlerimizi takip etmek için ana sayfamıza göz atın

Hemen Bizimle İletişime Geçin %10 İndirim Fırsatından Yararlanın